HAKKIMIZDA


1997 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine Kırtasiye, Ajans, Matbaa, Çiçekçilik, Fotoğrafçılık, Web Tasarım, Tabela, Promosyon Materyalleri, üretim ve pazarlama alanında devam ediyor.

Organizasyon ve Reklam Danışmanlığı da tarafımızdan verilmektedir.

2011 Yılında Maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanını da alan firmamız her türlü resmi evrak basımı da yapmaktadır.

Firmamız sürekli genişleyen genç kadromuzla uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmış, sektördeki yerini hak etmiştir. Sektöre yeni fikirler üreterek ve farklı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Grafik Tasarım ve Web Tasarım sektörünün artık başlı başına bir iş kolu haline geldiği ve profesyonel destek almanın hem size kaliteli hizmet sağlayacağını hem de zaman kazandıracağını hatırlatmak isteriz.
Genç ve tecrübeli kadrosu ile deneyimlerini ve kaynaklarını müşteri için en iyi şekilde kullanan, kendini sürekli geliştiren ve güncelleyen, müşterileri için ve beraber iş yaptığı diğer kuruluşlar ile aralarındaki iletişimi sağlayan, güçlendiren ve yenilikler katan grubumuz müşteri memnuniyetini Ana politikamızdır.

kaliteyi tam zamanında teslim etmek prensibimizdir..

Biz sadece sanalda değil gerçekte de varız…


MİSYONUMUZ

Bulunduğumuz sektörlerde katileli ürünler üretip kaliteli hizmetler sunarak müşteri menmuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin koşulsuz menmuniyeti Çalışanlarımızın menmuniyeti ve mutluluğuTedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla dürüst ve güvene dayalı iyi ilişkiler geliştirmek.